InBody 270

Inbody 270 je pokročilý bioimpedační  analyzátor, který poskytuje detailní informace o složení těla pomocí měření elektrické impedance. Tento přístroj je schopen měřit množství tuku, svalovou hmotu, vodu v těle a další důležité parametry. 

Princip fungování InBody 270 spočívá v tom, že přístroj posílá slabé elektrické signály skrz tělo klienta a poté analyzuje odraz a průchod těchto signálů skrz různé typy tkání, jako je tuk, svaly a voda. Na základě těchto informací InBody 270 vytváří podrobný report, který obsahuje informace o procentuálním množství tělesného tuku, svalové hmotě, vodě v těle, bazálním metabolickém výdeji, metabolickém věku a dalších parametrech.

Díky těmto informacím mohou uživatelé InBody 270 získat komplexní pohled na své tělesné složení a sledovat změny v průběhu času. Tato data mohou být velmi užitečná pro plánování tréninkového programu, optimalizaci stravy a sledování vývoje tělesného složení.

InBody 270 pomáhá jednotlivcům i profesionálům sledovat a optimalizovat jejich zdravotní a fitness cíle prostřednictvím objektivních a vysoce přesných informací o tělesném složení.