CordyMax Cs - 4

01.08.2023

Druh Cs-4 je výsledkem 15 let pečlivého vědeckého výzkumu, byla mu udělena ochrana duševního vlastnictví a jako jediný se může chlubit uznáním čínské vlády.

CordyMax Cs-4 je specifický extrakt z houby Cordyceps sinensis, který je vyráběn podle procesu kvality 6S společnosti Pharmanex a je normovaný podle vysokoúčinné kapalinové chromatografie (HPLC) - nástroje využívaného k určení chemického složení jakéhokoliv vzorku - pro zaručení účinku a stálych výsledků aktivních složek. 

Obsahuje polysacharidy a beta-glukany, které mohou podporovat imunitní systém tím, že zvyšují aktivitu bílých krvinek, jako jsou makrofágy a T-lymfocyty. Tímto může pomoci tělu lépe bojovat proti infekcím a nemocem.

Je známý pro své schopnosti zvyšovat energetickou úroveň a vytrvalost. Tento přírodní doplněk zlepšuje přísun kyslíku do buněk a zlepšuje využití energie, což vede k vyšší fyzické výkonnosti a snížení únavy.

Jako adaptogen pomáhá tělu lépe se přizpůsobit stresu a zlepšit schopnost vyrovnat se s různými výzvami.

Některé studie naznačují , že CordyMax Cs-4 má má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév, například snížením hladiny cholesterolu a podporou kardiovaskulárního systému.

Obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a zpomalit proces stárnutí. 

Je důležité si uvědomit, že účinky CordyMax Cs-4  mohou u každého jednotlivce být trochu jiné a že výzkumy a klinické studie týkající se tohoto přípravku nejsou definitivní. 

Produkt je možné zakoupit na recepci ve Fit4fun Flošna.

Před použitím CordyMax Cs-4 nebo jakéhokoliv doplňku stravy byste se měli poradit se svým lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky.